Requirements Management - SRM

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "Software Requirements Managementu - SRM". Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Stránka podporuje službu RSS! Vzhledem k malému počtu českých zdrojů, jsou odkazy směrovány rovněž na stránky v angličtině nebo němčině.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

1.3.07

20 Minute IT Manager

Zaneprázdnění IT manažéři a ředitelé těžko hledají čas ke studiu objemných knih a ještě obtížněji k tomu, aby navštěvovali časově náročné semináře. Dvě firmy a dva zkušení odborníci nabízejí řešení v podobě produktu/služby: " The 20 Minute IT Manager". Jde o seriál 20-ti minutových multimediálních lekcí, nabízených na webu v týdenním intervalu. Obsahují nejdůležitější praktické poznatky, vztahující se ke konkrétnímu vybranému tématu. Jde o vybrané poznatky důležité jmenovitě pro práci IT manažéra. Postupně, týden za týdnem, tak vzniká užitečná knihovna cenných, prakticky využitelných poznatků.
Cituji:
"Every week you receive download instructions for a new mentoring session that uses slides and audio to present a complete management lesson in an easy to follow format. The 20 minute length makes it easy to fit into your schedule, and that duration is scientifically proven to be optimal for recall of new material."
Ukázková lekce, věnovaná tématu:
"Understanding IT Employee Work Behavior" je zdarma k dispozici k poslechu na adrese:
ZDE-ZDE nebo zdarma ke stažení a k poslechu podle libosti, na adrese: ZDE-ZDE.
Celou sadu 43 lekcí, které byly publikovány v roce 2006, si můžete objednat na adrese:
ZDE-ZDE Získáte k tomu zdarma navíc 7 lekcí z roku 2007 a knihu Project Management eBook.
Adresa pdf souboru se seznamem témat 43 lekcí z roku 2006 je:
ZDE-ZDE
Jedním z autorů, je prezident a zakladatel firmy TenStep - www.tenstep.com - Tom Mochal. Druhým autorem je Mike Sisco, prezident firmy MDE Enterprises, inc. - http://www.mde.net/ . Oba autoři lekcí mají bohaté zkušenosti v dané oblasti, o čemž se snadno přesvědčíte nahlédnutím do obsahu jejich portálů.