Requirements Management - SRM

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "Software Requirements Managementu - SRM". Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Stránka podporuje službu RSS! Vzhledem k malému počtu českých zdrojů, jsou odkazy směrovány rovněž na stránky v angličtině nebo němčině.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

12.9.06

Webinar na téma SRM

Pod názvem "get IT right the first time" nabízí Compuware ( prostřednictvím on24 ) přes web přednášku, která bude věnována otázce: proč je tak těžké získat a specifikovat požadavky ( requirements )? Analytičku společnosti Forrester Research si můžete na webu poslechnout dne 14.9. 2006 ve 14 hod. britského letního času. Přednáška je uvedena těmito slovy - cituji z originálu pozvánky:
"We all know the statistics: more than 70% of IT projects that fail do so because of poor requirements management. But WHY is it so hard to get requirements right? Check out our forthcoming webinar for some solutions to this thorny issue. Forrester analyst, Carey Schwaber will share brand new research to help IT Managers tackle this problem. Compuware's Fergal McGovern will also provide some case studies of real-world IT shops that are employing some of the practices that Carey defines and the value this is delivering to their business."
Podmínkou účasti na přednášce je registrace, kterou provedete na TÉTO adrese.
V den konání přednášky budete upozorněni, že si máte (nejdříve 15 minut před začátkem) "sednout" a vyčkat až moderátorka ohlásí slečnu Carey Schwaber.