Requirements Management - SRM

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "Software Requirements Managementu - SRM". Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Stránka podporuje službu RSS! Vzhledem k malému počtu českých zdrojů, jsou odkazy směrovány rovněž na stránky v angličtině nebo němčině.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

6.9.06

Software Requirements Management Processes

Na portále BORLANDU je vystaven stručný, přehledný a věcný článek věnovaný procesům správy sw poždavaků. Z úvodu článku cituji:
"An effective requirements engineering process consists of two major domains – definition and management. It is the definition process that aligns stakeholders with shared goals and expectations, and what helps bridge the significant communication gap between IT and the business. The management process enables an organization to respond quickly to change and to ensure the resulting application effectively meets customer needs. Within these two domains are five primary subcomponents – requirements elicitation, analysis, specification, validation and management."
Text najdete využítím TOHOTO odkazu.