Requirements Management - SRM

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "Software Requirements Managementu - SRM". Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Stránka podporuje službu RSS! Vzhledem k malému počtu českých zdrojů, jsou odkazy směrovány rovněž na stránky v angličtině nebo němčině.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

10.9.06

INQUESTRA E-LEARN NOW CURRICULUM

Pokud se zajímáte o on-line kurzy orientované do oblasti SRM, využijte odkaz vedoucí na katalog firmy INQUESTRA, je uveden v levém slouci této stránky. Nejzajímavější částí její nabídky jsou kurzy zařazené do skupiny "The Business Systems Analysis Certificate Program (BSAC)".Obsahuje 8 kurzů na následující témata, pokrývající podstatnou část problematiky SRM:
- Fundamentals of Requirements Elicitation
- Determining a Project's Objectives
- Defining a Project's Scope
- Describing Business Processes
- Determining Information Requirements
- Describing Functional Business Requirements
- Documenting Requirements Meetings
- Eliciting Data Warehouse Requirements
První z kurzů můžete po zaregistrování bezplatně on-line absolvovat. Prošel jsem všechny nabízené kurzy. Slajdy jsou vhodně připravené,mluvené slovo je dobře srozumitelná angličtina, kurzy obsahují řadu doplňkových informací "Ask The Expert" a každý z kurzů končí testem. Můžete si tak ověřit, zda jste látce rozuměli či ne. Přístup do free kurzu budete mít po dobu 14 dnů. Všechny potřebné informace, včetně ceny ( cca 300 USD za celý balík ) najdete na stránce IQUESTRA.