Requirements Management - SRM

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "Software Requirements Managementu - SRM". Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Stránka podporuje službu RSS! Vzhledem k malému počtu českých zdrojů, jsou odkazy směrovány rovněž na stránky v angličtině nebo němčině.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

2.8.06

INCOSE RM Tools Survey

Podařilo se mi najít webovou stránku s přehledem produktů podporujících SRM.
V tabulce na níže uvedené stránce najdete řadu užitečných informací. Především je to seznam produktů, které byly dodavateli nahlášeny do průzkumu. Zajímavý je seznam ukazatelů, pomocí kterých jsou jednotlivé produkty charakterizovány. Nepřehlédněte ani datum, kdy byly informace vloženy. Nejmladší záznam je z května 2006. Přehled obsahuje též okamžitě využitelné informace o kontaktech na dodavatele.
V úvodu přehledu se dočtete toto:
"INCOSE Requirements Management (RM) Tools Survey site, is sponsored by the
Tools Database Working Group. The Tools Database Working Group consists of both tool users and tool suppliers who are interested in the use of technology to enable Systems Engineering. The TDWG began gathering information on Requirements Management tools in the 1990's. Working with the INCOSE Requirements Management Working Group, they developed the survey questions for Requirements Management tools found here. The survey responses, including the rating of compliance with each questions or feature, are provided by the tool vendors directly. However, the TDWG reserves the right to review and correct any "informational injustices" (i.e. exaggerated answers)".
Adresa stránky s přehledem je:
http://www.paper-review.com/tools/rms/read.php